Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Műszakvezető - CNC tapasztalattal

  • Budapest (Budapest)
  • Marketing

Job description

·  Budapest, Hungary
·  Manufacturing
·  91449
Gas and Power

Job Description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

·  Gyártásfelügyelet, gyártásirányítás
·  Határidő követés a gyártási finomprogram alapján
·  A folyamatos gyártás zökkenőmentes biztosítása
·  A termelés megfelelő hatékonyságának biztosítása
·  Beosztottak munkájának irányítása, munkafegyelem betartatása
·  Gyártástechnológia betartatása (CNC profil köszörülés, CNC marás, szikraforgácsolás és lakatos munkák)
·  Munka-, tűzvédelmi– és minőségirányítási szabályzatok betartatása
·  Fejlesztési projektekben való aktív részvétel

Mi különböztet meg másoktól?

·  Középfokú műszaki gépipari szakirányú végzettség
·  Forgácsolásban szerzett több éves tapasztalat
·  Legalább 2 év műszakvezetői tapasztalat
·  Műszaki rajz ismeretek
·  Számítógép felhasználói szintű ismeretek
·  Több műszakos munkarend vállalása

Mit érdemes még tudnod?

·  CNC programozási ismeretek (NX; Creo) előnyt jelentenek
·  Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent
·  Lean és 5S ismeret előnyt jelent
·  Emelőgép kezelői bizonyítvány előnyt jelent
·  SAP rendszer termelési modul ismerete előnyt jelent

Mit nyújtunk?

·  Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
·  Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelem-csomagot
·  Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez a JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ feliratra kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ

Job ID: 91449

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt., Plant PG SU Budapest

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

Contact Us