Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Maintenance Processing Engineer

  • Internship
  • Budapest (Budapest)
  • Design / Civil engineering / Industrial engineering

Job description

Job Description

Vállalat: Siemens Mobility Kft.

Telephely: Sopron

Munkavégzés: heti 40 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

· Vasúti járművek karbantartási tevékenységeinek technikai előkészítése

· Karbantartási folyamat tervezése, koordinálása és dokumentálása a partnerekkel és kollégákkal együttműködve

· Dátumok és időpontok egyeztetése és nyomonkövetése

· Partnerekkel történő rendszeres kommunikáció

· Karbantartási tevékenységet érintő kérdések kezelése

· Járművek karbantartási munkálatainak dokumentálása

· Tartalékalkatrészek beszerzése

· Belső értékteremtő folyamatok fejlesztése és egyszerűsítése

· A javítások részletes kidolgozásának és technikai előkészítésének biztosítása

Mi különböztet meg másoktól?

· Villamosmérnöki és/vagy gépészmérnöki végzettség, vasúti területen szerzett tapasztalat előny

· Német nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban

· Utazási hajlandóság (betanulási időszak alatt)

· Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mi az amit még érdemes tudnod?

· SAP ismeret előnyt jelent

· Önállóan és csapatban történő munkavégzés

· Angol nyelvtudás előny

Miért a SIemens?

· Versenyképes juttatási csomag

· Értékeljük a teljesítményt és az egyéni hozzájárulást

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory