Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Asystent działu handlowego

  • POLAND

Okazja na zdobycie wstępnego doświadczenia w sprzedaży usług logistycznych.

Opis stanowiska

Asystent działu handlowego udziela wsparcia w realizacji codziennych operacji związanych ze sprzedażą usług logistycznych. W ramach tej pozycji, będziesz asystował zespół specjalistów w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami, dokonywaniu analizy potrzeb, przygotowaniu ofert oraz wykonywaniu czynności administracyjnych. Jest to świetna okazja na zdobycie doświadczenia w sprzedaży i praktycznej wiedzy w dziedzinie transportu i spedycji.

Zadania i obowiązki

·  Wsparcie w poszukiwaniu potencjalnych klientów;
·  Przygotowanie ofert i zarządzanie bazą danych klientów;
·  Nawiązywanie kontaktów z klientami w celu weryfikacji ich potrzeb;
·  Budowanie relacji z klientami poprzez udzielanie codziennej obsługi posprzedażowej;
·  Wsparcie zespołu specjalistów w wykonywaniu codziennych obowiązków;
·  Pomoc w przygotowaniu prezentacji i raportów dt. sprzedaży;
·  Rozwój wiedzy na temat sprzedaży usług spedycyjnych;

Wymagane doświadczenie

·  Jesteś uczniem studiów wyższych, gotowym do podjęcia pracy w pełnym wymiarze (min. 30h tygodniowo).
·  Dobra znajomość pakietu MS Office;
·  Dobra znajomość języka angielskiego;
·  Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
·  Chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwoju umiejętności;
·  Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego łączenia faktów;
·  Umiejętność samoorganizacji oraz ukierunkowanie na pracę zespołową;
·  Mile widziane zainteresowanie logistyka oraz prawo jazdy (kat. B).

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia i startu kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję pracować w młodym, dynamicznym zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktyczej wiedzy w zakresie sprzedaży usług logistycznych.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory