Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Specjalista ds. Organizacji i Sprzedaży Szkoleń

  • Wrocław (Wrocław)

EY Academy of Business istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1993 roku oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi wykładowcy mają doświadczenie zarówno akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie. Nasze dyplomy są gwarancją i potwierdzeniem zdobytej wiedzy. Wspieramy również firmy i organizacje w rozwoju menedżerów i pracowników oferując kompleksowe, nastawione na zmianę i dostosowane do potrzeb rozwiązania. Zespół EY Academy of Business tworzą młodzi i energiczni ludzie, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Oferujemy:

·  ciekawą i różnorodną pracę w międzynarodowej firmie doradczej;
·  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet socjalny
(opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie);
·  możliwości zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy;
·  pracę w komfortowych warunkach biurowych.

Zakres zadań:
·  utrzymywanie i budowanie dobrych relacji z klientami,
·  aktywna sprzedaż szkoleń organizowanych we Wrocławiu i okolicach,
·  współpraca z uczelniami wyższymi oraz międzynarodowymi organizacjami,
·  kontakty z klientami: bieżąca administracja i obsługa szkoleń, tzn.:
·  opieka nad uczestnikami szkoleń,
·  udzielanie profesjonalnej informacji dotyczącej oferty E&Y Academy of Business w zakresie usług szkoleniowych,
·  doradzanie klientom w zakresie optymalnych rozwiązań szkoleniowych,
·  zarządzanie obiegiem dokumentów związanych z realizacją szkoleń (np. mowy, nadzór nad płatnościami, itp.),
·  rezerwacja i przygotowanie sal na szkolenia,
·  bieżący kontakt z trenerami oraz dostawcami usług,
·  nadzór nad materiałami szkoleniowymi,
·  przygotowywanie i uaktualnianie ofert/ harmonogramów szkoleń.

  Od kandydatów oczekujemy:
·  wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
·  bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,
·  bardzo dobrej organizacji pracy,
·  łatwości nawiązywania kontaktów z klientami,
·  umiejętności analizy potrzeb klienta,
·  samodzielności w działaniu i umiejętności podejmowania decyzji,
·  dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmach z branży szkoleniowej oraz zainteresowanie tematyką szkoleń a także doświadczenie w sprzedaży usług.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link i załączenie CV w języku polskim lub angielskim.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory