Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Asistent kontrolingu

  • Prague, Česko

Job description

Úkolem finančního oddělení je umožnit klientským týmům a managementu EY efektivně řídit zakázky a přijímat rozhodnutí ohledně chodu firmy, tím že koordinuje různé finanční procesy jako plánování, reporting, forecasting a analýzy. Finance zajištují konzistentní finanční procesy a služby na globální úrovni a pro klientské týmy představují přístup ke kvalifikovaným finančním dovednostem.´

Jako asistent kontrolingu budete poskytovat podporu v oblasti reportingu a manažerského účetnictví nejen týmu kontrolingu, ale také všem klientským odborníkům. Budete součástí interního oddelení financí, které sídlí v Praze.

Náplň práce:

► Příprava týdenních a měsíčních manažerských reportů.
► Správa klientských zakázek v manažerském informačním systému.
► Podpora pro klientské týmy při řízení jejich portfolia zakázek.
► Spolupráce na měsíční závěrce.
► Spolupráce na finančním plánu a forecastu.
► Ad hoc analýzy.
► Podpora pro tým kontrolingu.

Profil:

►Analytické schopnosti a logické myšlení.
► Velmi dobré komunikační dovednosti.
►Proaktivní osobnost s dovedností přizpůsobovat se rychlým změnám a schopností navrhovat zlepšení
►Přesnost, pečlivost a zaměření na detail

► Samostatnost a schopnost pracovat pod tlakem,
► Přátelská osobnost se smyslem pro humor

Co požadujeme:

► SŠ vzdělání s maturitou nebo ukončené VŠ a ochotu učit se nové věci.
► Předchozí zkušenost v oblasti financí, manažerského účetnictví a kontrolingu je výhodou

► Základy podvojného účetnictví.
► Pokročilá znalost MS Excel

► Znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2 nebo vyšší).
►Znalost práce na PC, především pokročilá znalost MS Excel (vzorce, kontingenční tabulky).
► Plynulou znalost českého jazyka.
► Schopnost stanovit si priority a dodržovat termíny.
► Týmového ducha.

Co nabízíme:

► Možnost kontinuálního rozvoje a získávání nových zkušeností
► Profesní růst,

► Komunikace v anglickém jazyce na denní bázi.

► Smlouva na plný úvazek.

► Přátelský pracovní kolektiv.
► Širokou škálu benefitů.
► 6 týdnů dovolené.
► Moderní pracoviště v centru Prahy.
► Příležitost pracovat v renomované a stabilní společnosti.

Nástup:

► Ihned/dle dohody.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory