Expires soon Electrolux

POSITION DESCRIPTION:

  • Żarów, POLAND

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującym prawem
w zakresie BHP i ochrony środowiska.

Obowiązki:
• Konsekwentne realizowanie Polityki Zakładu w zakresie BHP i Ochrony Środowiska
• Nadzoru nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP, p.poż oraz ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi i korporacyjnymi;
• Doskonalenia funkcjonującego systemu bezpieczeństwa pracy w oparciu o przepisy BHP oraz procedury korporacji;
• Udział w przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego;
• Raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z obowiązującym prawem (Urząd Marszałkowski, GUS, baza KOBIZE, itp.) oraz do korporacji
• Oraz innych działań określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w Sprawie Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

COMPANY DESCRIPTION
Electrolux is a global leader in home appliances and appliances for professional use, based on deep consumer insight. We offer thoughtfully designed, innovative and sustainable solutions, developed in close collaboration with professional users. The products include refrigerators, ovens, cookers, hobs, dishwashers, washing machines, vacuum cleaners, air conditioners and small domestic appliances.
Under esteemed brands including Electrolux, AEG, Zanussi, Frigidaire and Electrolux Grand Cuisine, the Group sells more than 60 million products to customers in more than 150 markets every year. In 2015 Electrolux had sales of $14.7 billion ($5.1 billion in North America) and 58,000 employees.
Electrolux has been doing business since 1919. The headquarters are located in Stockholm, Sweden, and the Electrolux share ELUXb is listed on Nasdaq OMX Stockholm.

Desired profile

POSITION REQUIREMENTS:
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP;
• Min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
• Znajomość przepisów BHP  i ochrony środowiska (dodatkowy atut: znajomość przepisów p.poż);
• Znajomość Norm OHSAS 18001 i ISO 14001;
• Uprawnienia audytora wewnętrznego systemów OHSAS 18001, ISO 14001;
• Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji;
• Bardzo dobra znajomość MS Office;
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne;
• Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
• Dokładność, sumienność, terminowość.
• Dobra znajomość języka angielskiego;.

Oferujemy:
• Pracę w firmie o światowej renomie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Pakiet dodatkowych benefitów
• Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory