Expires soon Deutsche Post Dhl

Administratívny pracovník / Administrator Senec

  • Slovakia
  • Administration

Job description

Ref: req43675

Hlavná náplň práce :

Spracováva prichádzajúce, prípadne odchádzajúce dokumenty a zásielky a zabezpečuje všetky doklady potrebné podľa platných predpisov a podľa požiadaviek zákazníkov,

Spolupracuje s rôznymi oddeleniami pri riešení administratívnej agendy,

Vykonáva ďalšie administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného,

Zabezpečuje fyzickú a systémovúarchiváciu vytvorených dokladov,

Dodržiava príslušné procedúry odvolávajúce sa na túto pozíciu,

Vytvára štatistiky a analýzy pre interného i externého zákazníka alebo dodávateľa,

Poskytuje informácie príslušným úradom podľa potreby a požiadavky,

Dodržiava BOZP, interné procesy a postupy, navrhuje ich zlepšenia,

Dbá na koordináciu činností a prispieva k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými pracoviskami a útvarmi,

Zodpovedá za všetky záležitosti týkajúce sa Integrovaného Manažérskeho Systému,

Práca v dvojzmennej prevádzke.

Spĺňa nasledovné požiadavky:

Ukončené stredoškolské vzdelanie,

Práca s MS Office ( Word, Excel, Outlook),

Anglický jazyk na základnej úrovni,

Predchádzajúce skúsenosti s prácou v administratíve výhodou,

Schopnosť práce pod tlakom,

Komunikatívnosť, zodpovednosť, pracovitosť.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory