Offers “DANONE”

24 days agoDANONE

Junior Key Account Manager

  • CZECH REPUBLIC

Job description

AT A GLANCE, YOU WILL

Experience #lifeatdanone

Work with many brands

About the job

Hledáme kandidáta/ku na pozici Jr. Key Account Managera se zaměřením na Away From Home kanál, který bude samostatně řídit spolupráci u našich zákazníků a aktivně vyhledávat nové příležitosti pro růst v tomto segmentu. Rádi mezi sebe uvítáme osobnost, která má obchodního ducha, silné komunikační a vyjednávací schopnosti a pozitivní přístup. Budeme se těšit na vaše reakce!

Náplň práce:

·  Odpovědnost za plnění prodejních cílů a zvolené strategie spolupráce
·  Rozvíjení a udržování silných vztahů a spolupráce s přidělenými zákazníky (Away From Home)
·  Úzká spolupráce a koordinace s obchodními partnery a interními týmy (Marketing, Trade Marketing, obchodní zástupci apod.) s cílem splnit cíle a očekávání našich zákazníků
·  Akvizice nových zákazníků (Away From Home kanál)
·  Tvorba cenových nabídek, prodejních plánů a rozpočtů
·  Monthly forecast, reporting
·  Vyjednávání a nastavování obchodních podmínek
·  Kontrola realizace dojednaných obchodních podmínek a zajišťení revize plnění plánu
·  Zodpovědnost za svěřený budget

About you

Požadavky:

·  Práce na obchodní pozici/s AFH kanálem v FMCG - výhodou
·  Pozice vhodná i pro absolventy
·  Analytické a business myšlení
·  Prezentační a vyjednávací schopnosti na vysoké úrovni
·  Orientace na zákazníka a výsledky, “tah na branku”
·  Schopnost týmové práce
·  Znalost Anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni (B2)
·  Pokročilá znalost MS Office (především Excel; Word, PowerPoint)
·  Řidičský průkaz (sk.B)

About us

Nabízíme:

·  Zázemí nadnárodní společnosti
·  Tým skvělých kolegů - tykáme si tady a zakládáme si na přátelském prostředí
·  Hybridní režim (část práce z domova, část z kanceláře)
·  Pracovní laptop a telefon i k soukromným účelům
·  Příjemný office blízko metra Chodov
·  Firemní vzdělávání
·  Online lékařské poradenství Ulékaře.cz
·  Benefity formou Cafeterie
·  26 dnů dovolené, 5 sick days

V naší společnosti uznáváme rozmanitost. To zahrnuje komplexní a férový přístup ke všem uchazečům o práci bez ohledu na jejich rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, genderovou identitu, národnostní původ nebo zdravotní znevýhodnění.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory