Offers “CGI”

Expires soon CGI

Developer Informatica Power Center

  • Warsaw (Warszawa)
  • IT development

Job description

Job Description

Position Description
CGI jest wiodącą, globalną i od wielu lat dynamicznie rozwijającą się i stabilną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Z terenu Polski świadczymy nasze usługi do wielu renomowanych polskich i zagranicznych klientów.

W celu realizacji strategicznych i długofalowych projektów poszukujemy obecnie programistów Informatica Power Center. Oferujemy atrakcyjną i stabilną perspektywę współpracy, jak również ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju w przyszłości w firmie o wyjątkowej renomie wśród klientów i pracowników.

Zakres obowiązków
• prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
• projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL
• przygotowywanie raportowo-analitycznych w oparciu o środowisko klasy BI
• weryfikacja prac członków zespołu
• przygotowanie wymagań technicznych oraz dokumentacji projektowej
• odpowiedzialność za odbiory oprogramowania i systemów

Wymagania:
• Pół roku doświadczenia w pracy przy użyciu platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL,
• Minimum rok doświadczenia w zakresie projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle,
• Praktyczne doświadczenie w RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
• Projektowanie z wykorzystaniem SQL na poziomie zaawansowanym, mile widziane doświadczenie w rozwoju aplikacji przy użyciu PL/ SQL,
• Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile),
• Doświadczenie w pracy dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych lub firmach o charakterze konsultingowym będzie dodatkowym atutem,
• Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru BI oraz Big Data,
• Znajomość narzędzi: SQL Developer, SVN, GitHub, JIRA, Confluence jest dodatkowym atutem,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (min. czytanie dokumentacji technicznej),
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy z danymi z różnych obszarów businessowych
• Wysokie umiejętności personalne, komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową

Your future duties and responsibilities

Required qualifications to be successful in this role

Build your career with us.

It is an extraordinary time to be in business. As digital transformation continues to accelerate, CGI is at the center of this change—supporting our clients’ digital journeys and offering our professionals exciting career opportunities.

At CGI, our success comes from the talent and commitment of our professionals. As one team, we share the challenges and rewards that come from growing our company, which reinforces our culture of ownership. All of our professionals benefit from the value we collectively create.

Be part of building one of the largest independent technology and business services firms in the world.

Learn more about CGI at www.cgi.com.

No unsolicited agency referrals please.

CGI is an equal opportunity employer.

Skills

Reference

621858

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory