Specjalista ds. Ofertowania - VINCI - Łódź - Wizbii

Specjalista ds. Ofertowania

2018-10-18T23:45:54+0000

Description de l'offre

Opis stanowiska

Dział

KOSZTORYSOWANIE / HANDLOWY - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Opis zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę zapisów SIWZ oraz dokumentacji projektowej przedmiotu zamówień, wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane, analizę ofert dostawców i podwykonawców, opracowywanie kosztorysów z zakresu robót drogowych, przygotowanie formalnej dokumentacji przetargowej.

Wymagania:

·   wykształcenie wyższe budowlane (spec. drogowa)
·  min. 1 rok doświadczenia w kosztorysowaniu robót drogowych lub realizacji robót drogowych
·  dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word
·  znajomość procedur i specyfiki przetargowej w sektorze publicznym
·  znajomość rynku budowlanego
·  mile widziana znajomość języka angielskiego
·  umiejętność współpracy w zespole
·  prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·  stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
·  pracę z najlepszym specjalistami w branży
·  bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
·  atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
·  niezbędne narzędzia pracy
·  pracę przy ciekawych projektach
·  pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wykształcenie wyższe inżynier

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Mniej niż 3 lata

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsca pracy

Europa, Polska, Łódzkie

Adres

Stryków