Offers “VINCI”

Expires soon VINCI

Kierowca C + E

  • POLAND

Job description

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania:

Praca przy zadaniach związanych z budową i remontami dróg na terenie woj. śląskiego

Zaopatrzenie placu budowy w materiały

Dbanie o powierzony sprzęt
Przestrzeganie zasad BHP

Profile

prawo jazdy kat C+E

mile widziane uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych (np. walce, równiarki)
doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność pracy w zespole i dokładność

Why us?

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
atrakcyjny pakiet benefitów
kompleksowy program wdrożenia
bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
prywatną opiekę medyczną
kartę sportową
dofinansowanie do wypoczynku
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Entity

Eurovia (VINCI) est l'un des principaux acteurs mondiaux de la construction, de l'entretien et de la maintenance des infrastructures de transport routier et ferroviaire. Eurovia propose un ensemble intégré d'expertises et de savoir-faire à travers quatre métiers : les travaux d'infrastructures de transport et d'aménagement urbain, l'exploitation de carrières, la production industrielle, la maintenance et les services.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory