Offers “Unilever”

Expires soon Unilever

Key Account gyakornok, Tesco

  • Budapest (Budapest)

Job description

Csatlakozz a Key Account Tesco csapathoz az Unilevernél, amennyiben folyamatban lévő tanulmányaid mellett szeretnél egy olyan környezetben dolgozni, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre és betekintést nyerhetsz egy nemzetközi nagyvállalat üzleti folyamataiba.

A Key Account csapat felelős az üzleti partnereinkkel való kapcsolattartásért, a megrendelések megszületésében fontos szerepük van, továbbá nekik köszönhető, hogy létrejönnek a különféle akciók is.

POZÍCIÓ LEÍRÁSA / FELADATOK

Mik lesznek a feladataid a mindennapok során?

A kezdeti időszak a tanulásról fog szólni: megismered az értékesítési folyamatainkat, a márkáinkat, partnereinket. Ezt követően a Te feladatod lesz:

· a kategóriához tartozó listázások menedzselése: listázási összesítő frissítése, adatlapok készítése, termékminták bekérése
· logisztikai változások nyomon követése, kommunikálása a partner felé
· kapcsolattartás a partnerrel (magyar és külföldi beszerzőkkel illetve asszisztensekkel egyaránt)
· számlák, pénzügyi értesítők és a hozzátartozó megállapodások kezelése
· promóciók felvezetése az adatbázisba, illetve elemzése scanning és pénzügyi adatok felhasználásával
· forgalomi riportok készítése
· Számlázási árak beállításának koordinálása, áreltérések és reklamációk kezelése
· meeting és tárgyalási anyagok előkészítése

ELVÁRÁSOK
· Jelenleg felsőoktatási intézményben tanulsz, és érdekelnek az értékesítési és/vagy adminisztratív területek;
· Szívesen szánnál hosszabb időt (minimum 10-12 hónap) erre a pozícióra: sokat fogsz tudni tanulni, ehhez több hónap szükséges;
· Tanulmányaid mellett tudnál legalább heti 30 órát dolgozni
· Szívesen megtanulnád, hogyan működik egy vállalat, vonz az FMCG világa, és szimpatikusak a termékeink;
· Precízen, alaposan dolgozol, nem bánod, ha adminisztratív feladataid vannak;
· Korábban is dolgoztál már csapatban, nem ijedsz meg, ha sok feladattal szembesülsz, tudsz fontossági sorrendet állítani;
· Szeretsz adatokkal, számokkal dolgozni és képes vagy átlátni az összefüggéseket;
· Használtad már az Excelt és az alapfüggvények, ábrák is mennek;
· Ha úgy érzed a pro-aktivitás és a megbízhatóság is a személyiségedből fakad.
· Angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség írásban és szóban is

AMIT KÍNÁLUNK
• Versenyképes diákbérezést

• Fizetett szabadnapokat, vizsgaidőszak alatt akár fizetés nélküli szabadságot is igénybe vehetsz

• Dolgozói kedvezményt a dolgozói boltunkban

• Ingyenes sport órákat és orvosi szolgáltatásokat (p. szűrővizsgálatok) az irodában, irodai masszázst

• Dinamikus és inspiráló munkakörnyezetet
• Támogató csapatot

• Rengeteg lehetőséget tanulásra, tréningeken való részvételt

• Karrierutat- ez a pozíció jó betekintést enged a szervezet működésébe, és akár más területeken is folytathatod a karriered az Unileveren belül

• Rugalmas munkavégzési lehetőségeket
• Mobiltelefont, laptopot.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory