Offers “Unilever”

Expires soon Unilever

Key Account gyakornok, Auchan

  • Budapest (Budapest)

Csatlakozz a Key Account csapathoz az Unilevernél, amennyiben folyamatban lévő tanulmányaid mellett szeretnél egy olyan környezetben dolgozni, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre és betekintést nyerhetsz egy nemzetközi nagyvállalat üzleti folyamataiba.

A Key Account csapat felelős az üzleti partnereinkkel való kapcsolattartásért, a megrendelések megszületésében fontos szerepük van, továbbá nekik köszönhető, hogy létrejönnek a különféle akciók is.

POZÍCIÓ LEÍRÁSA / FELADATOK

Mik lesznek a feladataid a mindennapok során?

A kezdeti időszak a tanulásról fog szólni: megismered az értékesítési folyamatainkat, a márkáinkat, partnereinket. Ezt követően a Te feladatod lesz:

• a kategóriához tartozó listázások menedzselése: listázási összesítő frissítése, adatlapok készítése, termékminták beszerzése
• kapcsolattartás a partnerrel (Auchan)
• számlák, pénzügyi értesítők kezelése, felvezetése partnerszinten, részletezők bekérése a partnerektől
• promóciók felvezetése az adatbázisba, illetve elemzése scanning és pénzügyi adatok felhasználásával
• forgalom, ár és piacrész riportok készítése
• új bevezetések rendeléseinek nyomonkövetése
• újság és folyóirat megjelenések rögzítése, online aktivitások követése
• meeting és tárgyalási anyagok előkészítése

ELVÁRÁSOK

• Jelenleg felsőoktatási intézményben tanulsz, és érdekelnek az értékesítési és/vagy adminisztratív területek;

• Szívesen szánnál hosszabb időt (minimum 10-12 hónap) erre a pozícióra: sokat fogsz tudni tanulni, ehhez több hónap szükséges;
• Tanulmányaid mellett tudnál legalább heti 30 órát dolgozni (ha nagyon pörgős vagy, akár heti 20 órában is megállapodhatunk);
• Szívesen megtanulnád, hogyan működik egy vállalat, vonz az FMCG világa, és szimpatikusak a termékeink;
• Precízen, alaposan dolgozol, nem bánod, ha adminisztratív feladataid vannak;
• Korábban is dolgoztál már csapatban, nem ijedsz meg, ha sok feladattal szembesülsz, tudsz fontossági sorrendet állítani;
• Szeretsz adatokkal, számokkal dolgozni és képes vagy átlátni az összefüggéseket;
• Használtad már az Excelt és az alapfüggvények, ábrák is mennek;
• Ha úgy érzed a pro-aktivitás és a megbízhatóság is a személyiségedből fakad.

AMIT KÍNÁLUNK

• Versenyképes diákbérezést
• Fizetett szabadnapokat, vizsgaidőszak alatt akár fizetés nélküli szabadságot is igénybe vehetsz
• Dolgozói kedvezményt a dolgozói boltunkban
• Ingyenes sport órákat és orvosi szolgáltatásokat (p. szűrővizsgálatok) az irodában, irodai masszázst
• Dinamikus és inspiráló munkakörnyezetet
• Támogató csapatot
• Rengeteg lehetőséget tanulásra, tréningeken való részvételt
• Karrierutat- ez a pozíció jó betekintést enged a szervezet működésébe, és akár más területeken is folytathatod a karriered az Unileveren belül
• Rugalmas munkavégzési lehetőségeket
• Mobiltelefont, laptopot.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory