Offers “Société Générale”

Expires soon Société Générale

Ofiter Conformitate Junior

  • Bucharest (Municipiul Bucureşti)

Job description

Misiune

Descrierea jobului :

·  Analizeaza tranzactiile clientilor alocati din prisma detectarii de posibile tranzactii suspecte;
·  Propune rapoarte de tranzactii suspecte ca urmare a identificarii de cazuri atipice;
·  Introduce rapoartele de tranzactii suspecte in aplicatia de Grup;
·  Efectueaza alte controale pe zone specifice de risc din perspectiva AML (ex. Western Union, schimburi valutare la ghiseu, etc);
·  Indeplineşte alte sarcini profesionale dispuse de Conducerea Direcţiei in domeniul AML.

Profil

Profilul candidatului :

·  Orientare spre rezultate;
·  Cooperare;
·  Dezvoltarea capitalului uman;
·  Deschidere spre invatare.

Cunostinte si experienta:

·  Cunostinte bune de limba engleza;
·  In desfasurare, o facultate cu profil economic;
·  Abilitati Microsoft OfficePrograme informatice specifice activitatii desfasurate.

Descriere

Ai un loc in echipa noastra daca:

Demonstrezi spirit antreprenorial, iti plac provocarile si esti un jucator de echipa; Iti doresti să iti dezvolti continuu competentele si abilitatile, iti place sa inveti din experientele avute, cautand progresul; Iti sustii colegii in propria dezvoltare, fiind disponibil si aratând respect fata de ei.

We are an equal opportunities employer and we are proud to make diversity a strength for our company. Societe Generale is committed to recognizing and promoting all talents, regardless of their beliefs, age, disability, parental status, ethnic origin, nationality, sexual or gender identity, sexual orientation, membership of a political, religious, trade union or minority organisation, or any other characteristic that could be subject to discrimination.

Job code: 19000U7N
Business unit: BRD
Starting date: 29/02/2020
Date of publication: 23/12/2019

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory