Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Software developer pro IoT

  • Prague, Česko
  • IT development

Job description

Locations:Praha, Czech Republic
Job Family:Research & Development

New Search

English (UK)

Job Description

V našem R&D centru Corporate Technology se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci.

Příležitost pracovat jako software vývojář pro IoT –jako lídr v oblasti digitalizace a uvádění myšlenky čtvrté průmyslové revoluce do praxe, poskytujeme našim partnerům a zákazníkům poradenství a implementaci řešení založených na konceptu internetu věcí a chytrých sítí.

Vaším úkolem bude

·  vývoj software systému založeného na konceptu IoT v oblasti průmyslové automatizace
·  porozumění požadavků zákazníků
·  návrh architektury software ve spolupráci se Solution architektem
·  tvorba technické dokumentace
·  spolupráce s vývojáři z dalších týmů (interních i externích) na návrhu a realizaci řešení

Co u Vás oceníme

·  abstraktní myšlení a znalost principů datové architektury
·  orientace v hlavních cloudových platformách a databázových systémech
·  přehled o síťových technologiích, zejména HTTPS
·  schopnost pracovat s technologiemi .NET Core nebo Java (preferujeme .NET) dále HTML, CSS a JavaScript nebo TypeScript
·  znalost principů softwarového inženýrství od návrhu po testování
·  zkušenosti z oboru průmyslové automatizace, IoT nebo datové analýzy výhodou
·  anglický jazyk (čtení a psaní technické dokumentace, plynulá komunikace)

Těšit se můžete na

·  bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
·  relokační balíček ve výši 50 000 Kč
·  individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
·  5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, možnost home office (podle dohody), příspěvek na stravování a firemní mateřské školky v Praze pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
·  prostor pro realizaci vlastních projektů, špičkově vybavené pracoviště
·  otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
·  možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Job ID: 83954

Organisation: Corporate Technology

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

Contact Us