Les offres de “Siemens”

Expire bientôt Siemens

Projektový Manažér (mobility interurban projekty)

  • Bratislavsky Kraj, SLOVAKIA

Description de l'offre

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Platové ohodnotenie

2800 EUR/mesiac + variabilná odmena

Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

* Vedenie diaľničných , železničných projektov spoločnosti v oblasti inteligentných dopravných systémov, systémov riadenia a automatizácie tunelov ( príprava projektovej dokumentácie pre verejné obstarávanie , plánovanie, realizácia, monitoring a kontrola)

* Aktívne sledovanie cieľov projektu, definovanie stratégií, analýza a skúmanie trhových trendov

* Plánovanie a organizácia celého projektu a projektového tímu

* Kontrola projektovej dokumentácie (obstarávanie, reklamácia a správa dokumentov)

* Správa stavby vrátane dodávky, inštalácie a vykonania; koordinácia všetkých subdodávateľov

* Riadenie činnosti technológov a konštruktérov

* Zodpovednosť za dodržiavanie systémov kvality a zodpovedajúcich dokumentov

* Komunikácia a rokovania s dodávateľmi a stavebným dozorom

* Reprezentovanie spoločnosti na jednaniach so zákazníkom a subdodávateľmi

* Komunikácia so zahraničným partnermi

Zodpovednosť za projekty:

* Celkový stav a pokrok projektov

* Stav míľnikov a výsledkov v rámci portfólia projektu

* Finančné informácie o rozpočte, prognóze, skutočných údajoch a pod.

* Projektové riziká a kroky pri znižovaní týchto rizík

Riadenie slovenských projektov, komunikácia v rámci nadnárodnej spoločnosti v anglickom jazyku, výhodou avšak nie podmienkou je znalosť nemeckého jazyka.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie

SŠ s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
IT, elektrotechnika, stavebná fakulta
Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Pokročilý (B2)

Nemecký jazyk – Výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
* Pracovné skúsenosti v oblasti riadenia projektov minimálne 5+ rokov

* Znalosť riadenia portfólia strategických projektov ako vedúci Projektový manažér (skúsenosti v oblasti líniových stavieb výhodou)

* Skúsenosti s riadením stredných až veľkých komplexných implementácií projektov (príprava zmlúv, riadenie interných zamestnancov a/alebo externých klientov)

* Skúseností v oblasti riadenia ľudí

* Vynikajúce komunikačné schopnosti zamerané na klienta a internú komunikáciu, silné vyjednávacie schopnosti

* Manažérske zručnosti - strategické myslenie, vyjednávanie, rozhodovanie, nezávislosť, riadenie na základe výsledkov, proaktívny prístup

* Ochota cestovať, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie , ochota učiť sa

* Silný technický background (na pozícií sa vyžaduje vzdelanie v technickom obore)

* vyhláška elektrotechnika (718 – výhodou)

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Faire de chaque avenir une réussite.
  • Annuaire emplois
  • Annuaire entreprises
  • Événements