Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

PC-DMIS Programmer

  • Budapest, Magyarország
  • IT development

Job description

Locations:Budapest, Hungary
Job Family:Quality Management

New Search

English (UK)

Job Description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 600 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

·  PC DMIS parametrikus programok írása turbina lapátokra
·  Elkészült programok katalogizálása
·  Készülékek mérése, jegyzőkönyvek készítése
·  CMM gépkezelők műszaki támogatása
·  Gyártás/mérés problémák vizsgálata és megoldása
·  Együttműködése a gyártással új termék bevezetésénél
·  Géptörések számának csökkentése, gépkihasználtság növelése

Mi különböztet meg másoktól?

·  Szakirányú gépész technikusi / mérnöki végzettség
·  3 éves CMM programozói tapasztalat
·  Angol nyelvtudás / német nyelvtudás előny
·  Magyar nyelvtudás elvárás
·  PC DMIS programozói szintű ismerete / Quindos programozói ismeret előny

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 86848

Organisation: Power and Gas

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

Contact Us