Expires soon Schneider

(Młodszy) Kierownik Projektu - Polska Południowa

  • Kraków, POLAND

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Kierownik Projektu obsługującej rejon Polski Południowej.

Twój zakres obowiązków:

· Codzienne zarządzanie operacyjnymi aspektami realizacji projektów
· Analiza ryzyka związanego z projektami i bieżące podejmowanie działań mających na celu ich minimalizację
· Raportowanie postępu zarządzanych przez siebie projektów
· Przestrzeganie procedur Schneider Electric Polska związanych z realizacją projektów
· Zarządzanie łańcuchem dostaw związanym z realizowanymi projektami
· Egzekwowanie zapisów kontraktowych (protokoły itp.) ze strony klientów
· Nadzorowanie strony ekonomicznej projektów – koszty, marża, fakturacja, spływ należności
· Udział w naradach/koordynacjach itp. u klienta oraz zebraniach zespołu projektowego w Schneider Electric Polska
· Rozszerzanie zakresu projektów w trakcie ich realizacji
· Współpraca z Serwisem Schneider Electric Polska w celu identyfikacji bazy zainstalowanej oraz oferowania usług w całym cyklu życia projektów

Desired profile

Qualifications :

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

·  Wykształcenie wyższe techniczne w branży elektrotechnika/energetyka lub pokrewnej
·  Umiejętność zarządzania projektami (mile widziane certyfikaty)
·  Co najmniej 5 lat doświadczenia w realizacji projektów w branży elektro-energetycznej na podobnym stanowisku
·  Rozumienie potrzeb klienta i umiejętność podejmowania dyskusji na temat proponowanych rozwiązań
·  Dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziany
·  Znajomość środowiska Windows; mile widziana znajomość SAP
·  Rozumienie zagadnień ekonomicznych projektów
·  Wysokie zdolności organizacyjne
·  Znakomite zdolności komunikacyjne
·  Umiejętność pracy pod presją
·  Czynne prawo jazdy kat. B
Jeśli interesuje Cię:
·  Ciekawa praca w firmie mającej znaczący udział w rynku
·  Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
·  Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory