Expires soon Schneider

Inżynier Projektu - Polska Południowa

  • POLAND

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Inżynier Projektu obsługującej rejon Polski Południowej (Śląskie, Małopolskie).

Twój zakres obowiązków:

· Codzienne zarządzanie technicznymi aspektami realizacji projektów przy przestrzeganiu procedur
· Analiza ryzyk związanych z projektami i bieżące podejmowanie, w porozumieniu z kierownikami projektów, działań mających na celu ich minimalizację
· Wspieranie kierowników projektów w zarządzaniu łańcuchem dostaw związanym z realizowanymi projektami oraz w przeprowadzaniu korzystnych zmian projektów w trakcie ich realizacji
· Udział w naradach/koordynacjach itp. u klienta oraz zebraniach zespołu projektowego
· Współpraca z działem serwisu w celu identyfikacji bazy zainstalowanej oraz oferowania usług w całym cyklu życia projektów

Desired profile

Qualifications :

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

·  Wykształcenie wyższe techniczne w branży elektrotechnika - specjalność elektroenergetyka/sieci lub pokrewnej
·  Co najmniej 2 lata doświadczenia w realizacji projektów z dziedziny zasilania obiektów w energię elektryczną (budowa, uruchamianie, serwisowanie), w branżach: przemysł, infrastruktura, budownictwo ogólne
·  Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i podejmowania z nim dyskusji nt. proponowanych rozwiązań
·  Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (B1)
·  Znajomość specyficznej terminologii z dziedziny instalacji elektroenergetycznych i stacji SN/nN
·  Świadectwo Kwalifikacyjne Grupa 1 „E”
·  Znajomość środowiska Windows i Autocad
·  Umiejętność pracy pod presją
·  Czynne prawo jazdy kat.B
·  Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, jak również udokumentowane doświadczenie w montażu / uruchamianiu urządzeń i systemów Schneider Electric będą dodatkowymi atutami.
Jeśli interesuje Cię:
·  Ciekawa praca w firmie mającej znaczący udział w rynku
·  Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
·  Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory