Offers “Schneider Electric”

Expires soon Schneider Electric

Inżynier ds. Aplikacji

  • Wrocław (Wrocław)
  • Marketing

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn .

Pasjonujesz się automatyką zabezpieczeniową? Interesują Cię systemy sterowania i nadzoru? Uwielbiasz podróżować po całym świecie? Zgłoś się do nas! Do naszej fabryki w Świebodzicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Aplikacji

Główne zadania:
· Konfiguracja zabezpieczeń typu MiCOM i SEPAM oraz FA w oparciu o standardowe narzędzia Schneider Electric oraz dokumentację projektową.
· Testowanie i uruchamianie zabezpieczeń produkcji SE w Zakładzie i na obiektach klienta
· Testowanie komunikacji między urządzeniami w oparciu o standardy: IEC 60870-5-101, -103, -104 DNP3.0 oraz standard IEC 61850

Desired profile

Qualifications :

Wymagania:
·  Wykształcenie techniczne, kierunek elektrotechnika, elektronika, automatyka, (również studenci ostatniego roku studiów inżynierskich/magisterskich)
·  Znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki, znajomość podstaw budowy systemów stacyjnych, telemechaniki oraz EAZ
·  Gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych oraz pracy w międzynarodowym
i wielokulturowym środowisku
·  Gotowość do pogłębiania i zdobywania nowych kompetencji technicznych
·  Dobra znajomość języka angielskiego; znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
·  Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy

Oferujemy :
·  Kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań projektowych
·  Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
·  Pracę w dynamicznym zespole
·  Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
·  Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta multisport)

Jeżeli chcesz abyśmy brali Twoją kandydaturę pod uwagę w tej oraz przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory