Offers “Sanofi”

Expires soon Sanofi

Termelésirányító

  • Budapest (Budapest)

A munkakör célja:

Új munkatársunkként feladatod lesz az adott hatóanyag és intermedier gyártó egységben a termelés mérnöki feladatainak ellátása.

A munkahelyről:

A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. A kész hatóanyag a gyártást követően két másik telephelyünk egyikére kerülhet attól függően, hogy folyékony vagy szilárd halmazállapotú gyógyszert állítanak elő belőle. Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

Főbb feladataid lesznek:

•    A felelősségi körödbe tartozó termelési terület irányítása (beleértve az emberi és a gépi erőforrásokat) a társszervezetekkel szorosan együttműködve, az érvényes eljárások és a GMP alapelveinek betartásával

•    A heti és napi termelési program elkészítése, nyomon követése, betartatása

•    A terület audit felkészülésének támogatása

•    Részvétel a termelési hatékonyság növelésében, a HSE, Quality illetve a LEAN kultúra szerint

Számítunk jelentkezésedre, ha rendelkezel az alábbiakkal:

•    Felsőfokú szakirányú végzettség (pl. vegyészmérnök, vegyész, vegyész-üzemmérnök)

•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (jártasság Excel, Power Point; Word alkalmazásokban)

•    Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

•    Kiváló kommunikációs és együttműködési készség, csapatjátékos

•    Önállóság, felelősségtudat, megbízhatóság

•    Változásra való törekvés a folyamatos fejlődés érdekében

Előnyt jelent:
•    Kémiai termelési tapasztalat (vegyipar vagy gyógyszeripar)
•    SAP vállalatirányítási szoftver ismerete
•    Minőségbiztosítási, GMP és LEAN ismeretek

Amit kínálunk:

•    Gyógyszer alapanyag és intermedier gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben

•    Szakmai fejlődési lehetőség: modern technológia és műszaki megoldások, magasfokú folyamatirányítási rendszerrel dolgozhatsz

•    Kreativitást igénylő, folyamatok optimalizálására irányuló, változatos feladatok várnak

•    Fiatalos csapat, jó hangulat, emberközpontú, célorientált vezetés

•    Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés

•    Versenyképes alapbér és juttatási csomag

•    Kedvezményes sportolási lehetőség

•    Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

•    Önkéntes nyugdíjpénztári tagság

•    Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye: Budapest - Újpest (IV. kerület)

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

A Sanofi 2020-ban is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!