Offers “Pirelli”

Expires soon Pirelli

Referent zákaznického servisu

  • CZECH REPUBLIC
  • Administration

Job description

Společnost: Pirelli Tyre ( Suisse ) S.A. – Czech – dceřinná společnost světově prestižního výrobce pneumatik sdlouholetou historii na českém a slovenském trhu

Místo působení: Praha 4

Forma práce: zaměstnanecký poměr na plný úvazek

Náplň práce:

· administrativní podpora zakázek ve svěřeném regionu
· denní komunikace se zákazníky
· přijímání objednávek, zadávání do systému, telefony, emaily
· práce vSAP
· sledování průběhu jednotlivých zakázek
· komunikace slogistikou vLozornu a Vidni vAj.
· fakturace, řešení nejasností, reklamací, požadavků zákazníků
· denní operativa a reporting v AJ

Požadavky:

· rodilý mluvčí sčeským/slovenským jazykem,angličtina na komunikační úrovni slovem a písmem
· Znalost problematiky
· velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), podmínky znalosti SAP
· SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
· Výborné komunikační dovednosti
· Velmi dobré organizační schopnosti, flexibilitu a samostatnost
· Ochotu, zodpovědnost, loajalitu a spolehlivost, týmového ducha

Nabízíme:

· Práci pro prestižní mezinárodní firmu a s tím spojené výhody
· Menší kolektiv slokálním managementem
· zajímavé finanční ohodnocení
· Nástup možný ihned

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory