Expires soon Nestlé

Specjalista ds. Szkoleń

  • Poland
  • HR / Training

Miejsce pracy: Warszawa

Poznaj zakres obowiązków:

• Planowanie i realizacja Planu Szkoleń dla wszystkich pracowników

• Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie planowania, realizacji, monitoringu oraz ewaluacji szkoleń

• Zarządzanie budżetem szkoleniowym

• Doradztwo dla pracowników w zakresie rozwoju i dostępnych szkoleń

• Prowadzenie szkoleń wewnętrznych

• Zarządzanie systemem szkoleń obowiązkowych

• Współpraca z HR Biznes Partnerami i Managerami w zakresie realizacji szkoleń dodatkowych

• Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze szkoleń i rozwoju w firmie o standardach korporacyjnych – mile widziane

• Wyższego wykształcenia, preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi

• Skrupulatności, bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów

• Umiejętności pracy w zespole i bardzo dobre umiejętności interpersonalne

• Umiejętności zarządzania budżetem

• Umiejętności prowadzenia szkoleń – mile widziane

• Znajomości języka angielskiego na poziomie min.C1

• Bardzo dobrej znajomości programów Excel, Word, Power Point

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym pakietem socjalnym

• Atmosferę współpracy w zgranym i wspierającym się zespole

• Bardzo duże możliwości rozwoju osobistego w międzynarodowym środowisku o najwyższych standardach pracy

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory