Offers “Mars”

Expires soon Mars

Technik Wsparcia MSE | Mars Polska | Sochaczew

  • POLAND

Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG.

Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kreujemy lepszy świat dla ludzi i zwierząt.

Obecnie poszukujemy osób do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

TECHNIK WSPARCIA PROGRAMU MARS SUPPLY EXCELLENCE

Lokalizacja: Sochaczew (Kożuszki-Parcel 42)

Główne obowiązki na tym stanowisku:

·  Odpowiedzialność za realizację zadań technicznych na poszczególnych urządzeniach, wynikających z aktywności innych zespołów (dział produkcji)
·  Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i standaryzowanie czynności utrzymaniowo-obsługowych dla podnoszenia sprawności urządzeń w obszarze objętym programem Mars Supply Excellence
·  Planowanie, organizowanie i sprawne przeprowadzanie prac naprawczych i modyfikacji maszyn objętych programem Mars Supply Excellence
·  Nadzorowanie prac serwisowych na urządzeniach objętych programem (współpraca z firmami kontraktorskimi wykonującymi prace serwisowe i przeglądowe)
·  Aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z wprowadzanymi modyfikacjami.

Oferujemy:

·  Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji,
·  Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie,
·  Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
·  ubezpieczenie na życie,
·  prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie,
·  pakiet oszczędnościowy,
·  kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,
·  dofinansowanie do posiłków w kantynie
·  możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie
·  Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel :)

DUR, Dział Utrzymania Ruchu, Maintenance, Technik,

Oczekujemy:

·  Umiejętności analitycznego myślenia
·  Wykształcenia min. średniego technicznego elektrycznego, elektronicznego lub elektromechanicznego
·  Znajomości obsługi programu SAP (dodatkowy atut)
·  Umiejętności pracy z dokumentacją techniczną i produkcyjną
·  Znajomości j. angielskiego – poziom komunikatywny
·  Posiadania aktualnych uprawnień wymaganych do obsługi powierzonego sprzętu (dodatkowy atut)
·  Umiejętności zarządzania projektami

Nastawienia na klienta, otwartości

Job Segment: ERP, SAP, Technology

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory