Les offres de “Mars”

Expire bientôt Mars

Technik Elektryk Zmianowy | Mars Petcare | Blonie

  • POLAND

Description de l'offre

W związku z ciągłym rozwojem Firmy poszukujemy na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRYK ZMIANOWY

Lokalizacja: Błonie

Główne zadania:

·  Reagowanie na bieżąc awarie, pojawiające się na powierzonym obszarze,
·  Wykonywanie prac prewencyjnych w adekwatnym przedziale czasowym
·  Współudział w planowaniu aktywności w obszarze Continious Improvement
·  Dbałość o zgodności dokumentacji technicznych
·  Ścisła współpraca z działem operacyjnym (operatorami produkcji) oraz pozostałymi osobami w Dziale Utrzymania Ruchu

Oczekujemy:

·  Wykształcenia na poziomie min. średnie techniczne,
·  Aktualnych uprawnień SEP do 1kV
·  Samodzielności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań, dociekliwości,
·  Podstawowej znajomośći jęz. angielskiego,
·  Nastawienia na współpracę,
·  Podstawowej znajomości dokumentacji technicznej
·  Gotowści do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
·  Gotowość do odbycia szkolenia stanowiskowego w Fabryce w Sochaczewie

Oferujemy:

·  Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji,
·  Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie,
·  Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
ubezpieczenie na życie,

·  prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie,
·  pakiet oszczędnościowy,
·  kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,
·  dofinansowanie do posiłków w kantynie
·  możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie
·  Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel :)

Faire de chaque avenir une réussite.
  • Annuaire emplois
  • Annuaire entreprises
  • Événements