Offers “Mars”

Expires soon Mars

Koordynator Eksportu | Mars Polska | Sochaczew

  • POLAND

Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG.

Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kreujemy lepszy świat dla ludzi i zwierząt.

Kariera w firmie Mars oznacza wiele ekscytujących i wymagających zadań w ramach naszego zróżnicowanego biznesu. Mars to idealne miejsce tych, którzy lubią i chcą pracować w sposób unikalny, niestndardowy, odbiegający od przyjętych schematów. Tutaj uczymy się poprzez pracę, cenimy szeroką perspektywę i różnorodne doświadczenia. Nasza kultura organizacyjna daje Współpracownikom szansę nieustannej nauki i rozwoju, z którego mogą być dumni.

Zachęcamy wszystkie osoby, chcące rozwijać się w strukturach logistyki w naszej firmie, do aplikacji na stanowisko:

KOORDYNATOR EKSPORTU

Segment: Petcare

Lokalizacja: Sochaczew

Kluczowe obowiązki na tym stanowisku:

·  Planowanie i organizowanie wysyłek oraz kontrola prawidłowości dostaw produktów do magazynów rynkowych
·  Koordynacja prawidłowości dokumentacji eksportowej w uzgodnieniu z wybranymi jednostkami siostrzanymi
·  Utrzymanie poziomu zapasów eksportowych wyrobów gotowych w magazynach fabrycznych na ustalonym poziomie
·  Pełnienie roli kluczowego użytkownika systemu Transwide
·  Udział w procesie wstrzymań jakościowych i zwalniania wyrobu gotowego (Quality Hold & Release System) zgodnie z obowiązującymi procedurami
·  Udział w procesie ustalania zasad współpracy z rynkami w zakresie wymagań formalno-prawnych
·  Udział w projektach logistycznych związanych z organizacją wysyłek i dostaw do rynków
·  Udział w procesach związanych z importem i eksportem materiałów produkcyjnych w zakresie zapewnienia właściwej dokumentacji i spełnienia wymagań formalnych

Profil kandydata:

·  Posiadasz wykształcenie wyższe min. licencjackie, preferowane w obszarze logistyki i kierunków pokrewnych
·  Posługujesz się pakietem Ms Office
·  Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom oczekiwany: B2)
·  Posiadasz zdolności analitycznego myślenia
·  Dobrze odnajdujesz się w nieoczywistych sytuacjach i lubisz wyzwania

Oferujemy:

·  Ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym, zaangażowanym i pozytywnym zespole
·  Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
·  Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie indywidualne, opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twojej rodziny z dostępnością placówki na miejscu w Sochaczewie; kartę multisport, pakiet oszczędnościowy, całodobowo otwartą stołówkę pracowniczą, w której za posiłek zapłacisz połowę standardowej ceny; możliwość zakupu naszych produktów po preferencyjnych stawkach
·  Rozwój i możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych

Logistyka

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory