Expires soon L'Oréal

Księgowy/a

  • Warsaw, POLAND

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Jako Księgowy/a w naszej Fabryce będziesz zajmować się:

·  Bieżącą kontrolą poprawności księgowań
·  Uzgadnianiemkont księgowych / poprawności ewidencji
·  Kontrolowaniem dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym, rachunkowym oraz podatkowym
·  Pilnowaniem terminowości rozliczeń / raportowanie ich terminowości
·  Czuwaniem nad poprawnością sald

Żeby odnieść sukces na tym stanowisku i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

·  Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, księgowość)
·  Doświadczeniena podobnym stanowisku
·  Znajomość systemów SAP
·  Wiedza z zakresu podatkowego
·  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
·  Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne

Zapewniamy:
·  umowę B2B i konkurencyjne wynagrodzenie
·  wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
·  możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
·  dofinansowanie do nauki języków obcych
·  elastyczne godziny pracy
·  dojazd do fabryki
·  ciekawe i ambitne zadania
·  możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory