Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Wsparcie procesów logistycznych działu Logistyki Drogowej

  • POLAND

Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery.

Opis stanowiska

Jesteś studentem studiów zaocznych i chcesz pracować w firmie, która jest liderem branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Zadania i obowiązki

·  Rejestracja zleceń
·  Kontakt z klientem
·  Raportowanie statusów przesyłek
·  Pomoc w codziennej pracy spedytora
·  Wsparcie w obsłudze przesyłek celnych

Wymagane doświadczenie

·  Komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom B1/B2
·  Dyspozycyjność - współpraca jest przewidziana w wymiarze 40 godz. w tygodniu
·  Status studenta
·  Pozytywne nastawienie oraz zapał do nauki nowych rzeczy 

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz pracował wraz z młodym i dynamicznym zespołem. Ta rola jest okazją to rozpoczęcia swojej kariery zawodowej.","industry":"Logistics","datePosted":"2020-12-21T00:00:00.000Z

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory