Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Spedytor (Project Cargo)

  • Gdynia, POLAND

Okazja na rozwój oraz zdobycie szerokiego doświadczenia w realizacji niestandardowych projektów logistycznych w tym transportów ponadnormatywnych.

Opis stanowiska

Spedytor w dziale Projects / Oil&Gas / Marine Logistics, samodzielnie realizuje operacje logistyczne, utrzymuje kontakt z klientami jak i podwykonawcami. W ramach tej pozycji, będziesz organizował transporty będące częścią złożonych procesów logistycznych przy projektach inwestycji kapitałowych oraz koordynował pracę podwykonawców zgodnie z wymaganiami i potrzebami klientów oraz wewnętrznych interesariuszy. Jest to świetna okazja na zdobycie doświadczenia i zgłębienia wiedzy w zakresie organizacji wymagających i różnorodnych operacji logistycznych, w tym transportów morskich, drogowych oraz lotniczych (również ponadnormatywnych dla wszystkich z gałęzi transportowych ).

Zadania i obowiązki

·  Realizacja procesu planowania i realizacji wymagających usług spedycyjnych;
·  Ustalanie trybu i warunków realizacji uslug logistycznych;
·  Przygotowanie kwotacji, bazując na realiach rynkowych;
·  Obsługa dedykowanych systemów CRM;
·  Kompleksowa obsługa klientów w zakresie realizowanych usług spedycyjnych i logistycznych;

Wymagane doświadczenie

·  Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku spedytora, mile widziane doświadczenie przy obsłudze Project Cargo;
·  Umiejętność logicznego myślenia i szybkiego łączenia faktów;
·  Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania;
·  Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
·  Dobra znajomość języka angielskiego;
·  Dobra znajomość pakietu MS Office;
·  Wiedza na temat transportu, logistyki oraz ciągła chęc rozwoju umiejętności;

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę długotrwałego zatrudnienia i rozwoju kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję pracować w dynamicznym zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktyczej wiedzy w zakresie obsługi projektów inwestycji kapitałowych.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory