Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir
Logement

L'assurance habitation sans engagement dédiée aux jeunes

Découvrir

Offers “Kn Portal”

42 days ago Kn Portal

Kierownik Rozwoju Transportu Morskiego - Produkty Pochodzenia Drzewnego

  • POLAND

Job description

Jako Kierownik rozwoju transportu morskiego produktów pochodzenia drzewnego, będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami.

Opis stanowiska

Jako Kierownik rozwoju transportu morskiego produktów pochodzenia drzewnego, będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami. Do Twoich zadań bedzie należało stworzenie strategii rozwoju transportu drewna i pochodnych produktów w oparciu o dane rynkowe, rozwój portfolio swiadczonych usług związanych z transportem drewna oraz ciągłe poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.

Zadania i obowiązki

· Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju produktu transportu produktów pochodzenia drzewnego oraz związanych z nim usług;
· Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w ramach rozwoju produktu;
· Przygotowywanie ofert biznesowych oraz aktywny udział w spotkaniach ihandlowych z potencjalnymi klientami;
· Budowanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, ukierunkowanych na rozwój relacji biznesowych;
· Analiza i monitoring rynku transportu morskiego,w kontekscie transportu produktow pochodzenia drzewnego;
· Utrzymywanie kontaktow z podwykonawcami biorącymi udział w realizacji transportu multimodalnego;
· Przygotowywanie budżetów na rozwoj produktu wraz z raportowaniem prognoz wynikowych.

Wymagane doświadczenie

· Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży logistycznej. Doświadczenie w transporcie morskim oraz znajomość rynku transportu drewna jest dodatkowym atutem;
· Wyższe wykształcenie o profilu logistycznym, ekonomicznym lub związanym z logistyką;
· Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne wraz z umiejętnością obiektywnej oceny sytuacji (np. Ocena ryzyka).;
· Umiejętność strategicznego myślenia, oraz samodzielnego podejmowania decyzji;
· Wysoka kultura biznesowa z doskonałymi zdolnościami interpersonalnymi;
· Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne;
· Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
· Prawo jazdy kat. B, wraz z gotowością do podejmowania podróży służbowych krajowych i międzynarodowych;
· Dobra znajomość pakietu MS Office.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie z premia, auto sluzbowe, laptop, telefon komórkowy oraz mozliwosc rozwoju zawodowego i osobistego.