8 days agoHilton Worldwide

Executive Lounge Assistant / Pracownik Executive Lounge

  • Warsaw (Warszawa)
  • Administration

Job description

Nasi Pracownicy są Sercem Hiltona. Jako doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie hotelarstwa wspólnie pracujemy na to, by Hilton był wyjątkowym miejscem pracy, tworząc interesujące i satysfakcjonujące ścieżki kariery dla nas i naszych współpracowników. Każdego dnia nasza wizja "wypełnić Ziemię światłem i ciepłem gościnności" łączy nas w jeden zespół, który tworzy wyjątkowe doświadczenia Gości na całym świecie. A nasi Pracownicy są w sercu tego wszystkiego. Dołącz do naszego zespołu!

Osoba na stanowisku EXECUTIVE LOUNGE ASSISTANT będzie odpowiedzialna za obsługę gości hotelowych , podczas ich pobytu w Executive Lounge. Osoba na tym stanowisku poprzez swoją pracę przyczynia się do ogólnego wyjątkowego doświadczenia Gościa podczas pobytu w HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE.

OBOWIĄZKI

Obsługa gości przebywających w Executive Lounge, odpowiadanie na pytania gości, doradzanie w sprawach usług oferowanych przez hotel, pomoc w rozwiązywaniu problemów;

Obsługa gości w trakcie śniadań oraz happy hour;

Utrzymanie porządku w Executive Lounge;

Współpraca z innymi departamentami w celu realizacji życzeń Gości;

Ideal candidate profile

Qualifications :

WYMAGANIA

·  Znajomość języka angielskiego i polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z Gościmi i w zespole;
·  Wysoka kultura osobista;
·  Wcześniejsze doświadczenie w pracy w obsłudze klienta;
·  Pozytywna i otwarta postawa wobec innych;
·  Umiejętność prowadzenia swobodnej komunikacji z Gościem;
·  Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji;
·  Umiejętność pracy w zespole jak i realizacji zadań indywidualnych;
·  Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. OFERUJEMY

·  Możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w ramach międzynarodowej sieci Hilton;
·  Pracę w przyjaznej atmosferze;
·  Posiłki w stołówce pracowniczej finansowanej przez pracodawcę;
·  Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy;
·  Zniżki na hotele Hilton na całym świecie;
·  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - wewnętrzne kursy w formie
·  e-learningu, staże w innych działach hotelu.