Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Praktykanci i Asystenci – Dział Doradztwa Transakcyjnego – Rekrutacja 2020

  • Warszawa, POLAND

Dział Doradztwa Transakcyjnego w EY Polska (dawniej Ernst & Young) to dynamicznie rozwijająca się część EY, której globalny wzrost napędzany jest zarówno rozwojem organicznym jak i przejęciami konkurentów. Zajmujemy się transakcjami na rynkach kapitałowych, fuzjami i przejęciami, transformacjami, restrukturyzacjami, due dilligence, wycenami spółek, przeglądami strategicznymi i negocjacjami.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:
W Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY Polska zdobędziesz unikalną wiedzę o zakupie i sprzedaży przedsiębiorstw, fuzjach oraz przejęciach. Pracujemy przy największych i najbardziej prestiżowych projektach z tego zakresu – z pewnością nie raz czytasz w gazetach o efektach naszej pracy.

Twoje główne zadania:

·  Będziesz mieć okazje wspierać i uczestniczyć w największych transakcjach w Polsce, planować i wdrażać transakcje M&A oraz strategie dla naszych klientów.
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

·  Studenci/absolwenci studiów ekonomicznych, finansowych oraz ścisłych
·  Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
·  Szukamy osób entuzjastycznie nastawionych, które nie boją się wyzwań
Dodatkowym atutem będzie:

·  Wcześniej zdobyte doświadczenie w zakresie doradztwa transakcyjnego, audytu
·  Aktywność w kołach naukowych, organizacjach studenckich
Kogo szukamy: Poszukujemy osób zmotywowanych, proaktywnych oraz umiejętnie podchodzących do pojawiających się wyzwań. Idealna kandydatka lub kandydat jest osobą efektywnie organizującą swoją pracę, samodzielną, a także z łatwością nawiązującąi utrzymującą relacje biznesowe.
Oferujemy:

·  Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra
·  Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
A także:

·  MyMap - samodzielnie wybierz szkolenia menedżerskie i stwórz program szyty na miarę.
·  dodatkowo ponad 2000 szkoleń online na Udemy for Business
·  elastyczny czas i miejsce pracy – dostosuj je do swoich potrzeb
·  dedykowany Career Counselor, który czuwa nad Twoim rozwojem
·  program benefitów EY Care & Wellness. Masaże, bilety, karty sportowe, ubezpieczenia – mamy zbyt wiele benefitów, by zmieściły się w tym ogłoszeniu
·  Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z know-how i finansowania
·  biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 280 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory