Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Koordynator Projektu CRM - Markets & Business Development

  • Warszawa, POLAND
  • IT development

Głównym zadaniem zespołu jest dotarcie do nowych segmentów rynku oraz wsparcie w sprzedaży usług EY. Nasi specjaliści odpowiadają za rozwój kanałów sprzedaży oraz wsparcie w opracowaniu oferty produktowej. Zajmujemy się również wdrażaniem rozwiązań technologicznych wspierających procesy sprzedaży.

Możliwości jakie na Ciebie czekają:

Dołącz do EY a staniesz się częścią zespołu nakierowanego na myślenie i działanie w skali globalnej, zarówno w sensie geograficznym jak i rynkowym. Nasza unikalna struktura dostarczy Ci bogatych możliwości rozwoju kariery, łącząc je ze świadczeniem wysokiej klasy usług na rzecz naszych klientów na całym świecie.

Twoje główne zadania:

Zarządzanie zmianą w procesach biznesowych związanych z rozwojem biznesu i sprzedażą usług profesjonalnych:

·  koordynacja procesu – określanie wymagań biznesowych oraz skuteczna realizacja uzgodnionych zmian,
·  przeprowadzanie testów: projektowanie oraz zarządzanie testami systemu,
·  konsultacje z dostawcami oprogramowania – zarządzanie procesem zamówień,
·  identyfikowanie potrzeb, analiza i zarządzanie relacjami z interesariuszami,
·  kreowanie rozwoju rozwiązań IT, które uwzględniają obecne i przyszłe potrzeby biznesowe,
·  zarządzanie zmianą procesu i modeli operacyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:

·  biznesowego, logicznego sposobu myślenia i precyzyjnego formułowania myśli,
·  umiejętności rozpoznawania i wykorzystywania oferowanych przez IT możliwości biznesowych,
·  zainteresowania nowymi trendami i rozwiązaniami w obszarze wsparcia biznesu przez nowoczesne technologie,
·  bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności w działaniu i umiejętności podejmowania decyzji,
·  doświadczenia w zakresie realizacji zadań opisanych powyżej
·  dodatkowym atutem będzie znajomość systemów CRM, SFA, e-commerce oraz obszaru digital marketingu.

  Oferujemy:

·  Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów
·  EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości
·  Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie
·  Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji
·  Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą
·  Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych
·  Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach
·  Elastyczny czas i miejsce pracy
·  Program EY Care & Wellness , a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych
·  Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatomjednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci,wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory