Expires soon Ernst & Young

Könyvelési Asszisztens (Pécs)

  • Pécs (Pécsi járás)

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Az Adózási Szolgáltatásokon belül működő Accounting Compliance & Reporting Csoportba várunk Könyvelési Asszisztensként!

Mik lesznek a feladataid?

• Napi teljeskörű könyvelés elvégzése ügyfeleink részére

•Részvétel adóbevallások készítésében

• Év végi zárások és ehhez kapcsolódó releváns dokumentáció elkészítése

• Részvétel beszámolók és hozzájuk kapcsolódó kimutatások elkészítésében

• Részvétel IFRS és/vagy US GAAP főkönyvek   konverziójában a magyar szabályozással összhangban

• Ügyfelek bevallásaihoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése megfelelő formátumban

• Pénzügyi kimutatások, beszámoló kapcsán szoros együttműködés a könyvvizsgálókkal

• Egyéb ad-hoc feladatok elvégzése a senior / manager kollégák támogatásaként

• Kapcsolattartás magyar és külföldi ügyfelekkel, hatóságokkal

Téged keresünk, ha:

• Főiskolai / egyetemi diplomád van pénzügy-számvitel területén vagy mérlegképes könyvelő végzettséget szereztél

• Pályakezdőként vagy könyvelési területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőként szeretnél egy új lehetőséget találni

• Szakmai angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt magabiztos

• Felhasználói szinten ismered és használod a MS Office programokat (MS Excel, Word, Powerpoint stb.)

• Pozitív hozzáállás, precizitás és a magas minőségű munka iránti elkötelezettség jellemez

• Szívesen dolgoznál egy dinamikusan növekvő multinacionális környezetben

• Ügyfélközpontú magatartásra és hatékony kommunikációra törekszel a munkádban

Amit tőlünk várhatsz:

• Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség.

• A világ egyik legnagyobb professzionális szolgáltató csapatának tagja lehetsz, ahol elkötelezett és megoldásorientált munkatársakkal dolgozhatsz együtt.

• Dinamikus csapat, lendületes, támogató munkakörnyezet

• Érdemi és felelősségteljes munka

• Rugalmas munkavégzés

• Kiszámítható karrier út, rendszeres visszajelzések, mentoring beszélgetések

• Versenyképes fizetés és személyre szabott juttatások

Ha magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory