Offers “ENGIE”

Expires soon ENGIE

Mechanical designer

  • CZECH REPUBLIC
  • Marketing

Job description

Tractebel is looking for a :

Projektant/ka strojní
Pravidelné pracoviště: Pardubice nebo Ústí nad Labem (dle dohody)

Náplň práce:

·  Zpracování strojní části projektů průmyslových objektů pro tuzemské i zahraniční firmy zahrnující:
·  dispoziční řešení provozů ve 2D/3D
·  specifikace strojů a zařízení – zásobníky, reaktory, čerpadla, výměníky apod.
·  příprava poptávek a technické vyhodnocení nabídek, jednání s dodavateli

Požadavky

·  VŠ strojní (energetické inženýrství – energetické stroje – energetická zařízení)
·  dobrá znalost práce s PC – MS Office , AutoCAD
·  znalost anglického jazyka
·  u cizinců velmi dobrá znalost češtiny nebo slovenštiny
·  praxe v investiční výstavbě v energetice (příprava a realizace investic, projektování, inženýring, ….) - u absolventů není podmínkou
·  komunikační schopnosti nezbytné pro každodenní spolupráci s ostatními profesemi a zákazníkem
Nabízíme:
·  zajímavou, velmi různorodou práci na projektech v oblasti průmyslu, plynu i energetiky
·  zapojení do inovativních projektů a vývoje celosvětově unikátních technologií
·  možnost podílet se na projektech od úvodních studií až po realizaci a vidět reálné výsledky své práce
·  přístup k poznatkům expertů celé skupiny Tractebel a ENGIE
·  možnost práce v zahraničí
·  možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu
·  velmi přátelský kolektiv s řadou společných mimopracovních aktivit
·  5 týdnů dovolené
·  pružnou pracovní dobu
·  placené přesčasy
·  příspěvek na stravování

Tractebel welcomes candidates from all backgrounds, and actively promotes Diversity in the workforce.

Additional Information
·  Posting Date: Oct 30, 2019

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory