Offers “DANONE”

Expires soon DANONE

Számlázási Munkatárs

  • Budapest (Budapest)
  • Marketing

A Danone egy globális élelmiszergyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat, mely piacvezető szerepet tölt be az egészséges élelmiszerek piacán. Küldetésünk, hogy a lehető legtöbb emberhez juttassuk el termékeinken keresztül az egészséget, ezzel megtestesítvén kettős stratégiánkat és elkötelezettségünket az emberi fejlődés és üzleti sikerek mellett . A világszerte több mint 100 000 Danonos munkáját e misszió élteti nap, mint nap.
Azok számára, akik önállósággal és karrierlehetőségekkel teli munkahelyre vágynak, a Danone egy különleges és izgalmas környezet biztosít! Hisszük, hogy az emberek fejlődése kulcsfontosságú annak érdekében, hogy elérhessük a fenntartható üzleti sikereinket.
Ragadd meg ezt a lehetőséget és fejlődj tovább csapatunkban!

Feladatok a pozícióban:

·  Magas színvonalú ügyfélszolgálat támogatása
·  Számlázási folyamat menedzselése
·  Havi zárási riportok készítése
·  Reklamációk kezelése
·  Napi kapcsolattartás társosztályokkal a gördülékeny munkafolyamat elérése érdekében

Elvárások:

·  Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
·  Minimum 1 éves munkatapasztalat hasonló területen
·  Számítógépes ismeretek
(MS Office, SAP)
·  Precíz, kitartó és rugalmas személyiség
·  Kiváló kommunikációs készség
·  Középfokú angol ismeretek előny

Amit mi ajánlunk:

·  Megújuló és kihívásokkal teli multinacionális környezet
·  Fejlődési és karrier lehetőség egy piacvezető FMCG vállalatnál
·  Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú és lendületes csapat
·  Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Ragadd meg a lehetőséget és jelentkezz!

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory