Offers “DANONE”

Expires soon DANONE

Planista materiałów (umowa na zastępstwo 18 m-cy)

  • Katowice (Katowice)
  • Marketing

With our global presence, brands and business within our mission,bringing health through food to as many people as possible; we believe that people growth is a key asset to reach a sustainable business performance. Take this opportunity to GROW together!

[[Żywiec Zdrój S.A.]] is looking for

Planista materiałów (umowa na zastępstwo ok 18 m-cy)

Jako planista materiałów dla fabryk Żywiec Zdrój pracując w Cięcinie lub Jeleśni, będziesz odpowiedzialny/na za zapewnienie ciągłości produkcji poprzez terminowe zamawianie oraz zorganizowanie dostawy surowców i opakowań

Twoje główne obszary odpowiedzialności na tym stanowisku, to:

·  Planowanie zaopatrzenia materiałowego, egzekucja i optymalizacja, w horyzoncie czasu realizacji zamówień i prognoz krótkoterminowych
·  Koordynowanie zaopatrzenia dla danego brandu/fabryki
·  Kontakt operacyjny z działem zakupów w celu bieżącej obsługi zamówień / dostaw
·  Współpraca z obszarem planowania produkcji celem zapewnienia materiałów do ciągłości planów
·  Zarządzanie zamówieniami i wywoływaniem dostaw oraz operacyjne kontakty z dostawcami
·  Nadzór nad poprawnością danych w SAP
·  Udział w projektach i zmianach dotyczących nowych materiałów
·  Współpraca w obszarze aktywności, zarządzanie ryzykiem

Aby móc zrealizować powyższe zadania i odnieść sukces w roli uważamy, że powinieneś:

·  mieć wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane; ekonomia, logistyka)
·  posiadać 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze planowania produkcji lub zaopatrzenia
·  mieć praktyczną znajomość systemu ERP, mile widziana znajomość SAP
·  posługiwać się swobodnie pakietem MS office, w tym mieć zaawansowaną znajomość narzędzia excel
·  znać język angielski na poziomie komunikatywnym
·  posiadać doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
·  mieć nastawienie na realizacje powierzonych zadań i celów
·  lubić pracować w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku

Misja Żywiec Zdrój brzmi „Zachęcamy ludzi by pili zdrowiej i jesteśmy po stronie natury”. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, działamy na rzecz poprawy jakości życia ludzi i natury. Zachęcamy Polaków, by pili prawidłowo, a nasze działania edukacyjne łączymy z zaangażowaniem na rzecz dbania o naturę i jej zasoby. W taki właśnie sposób chcemy wyróżniać się jako lider rynku w kategorii woda i napoje. Jeżeli chcesz z nami realizować nasza misję dołącz do nas, a dla tej roli

oferujemy:

·  Udział w ciekawych projektach i zadaniach
·  Współpracę w zespole profesjonalistów
·  Możliwości rozwoju i współpracy w ramach projektów ze specjalistami z innych spółek i/lub krajów
·  Bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne zaplecze techniczne
·  Dostęp do szkoleń i konferencji
·  Atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.: dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do sportu

We have in us someting special, and you?

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory