Offers “DANONE”

Expires soon DANONE

Junior Brand Manager

  • Warsaw (Warszawa)
  • Marketing

Jeżeli jesteś marketingowym freakem, lubisz łączyć kreację z analizą poszukując trendów konsumenckich, a jednocześnie chcesz razem z nami zachęcać ludzi by pili zdrowiej, dołącz do naszego zespołu Żywiec Zdrój!

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki:
Jako Junior Brand Manager będziesz odpowiedzialny za zarządzanie marką lokalną Żywiec Zdrój w kategorii woda niegazowana dla dzieci. Powierzymy Ci samodzielne zarządzanie budżetem, rozwój nowych produktów i działania ATL oraz współpracą z naszymi partnerami licencyjnymi. Co więcej, to Ty będziesz rozwijał nasz flagowy program CSR „Mamo, tato- wolę wodę”, realnie przyczyniając się do zmiany nawyków żywieniowych dzieci w Polsce.

Idealny Kandydat:
Jeżeli chcesz osiągnąć sukces w tej roli, potrzebujesz takich kompetencji jak:
Min. 2 lata doświadczenia w marketingu w firmach FMCG
Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
Umiejętności analityczne i znajomość narzędzi Nielsena
Kreatywność, proaktywność, wychodzenie z inicjatywą i umiejętność przekonywania innych do swoich pomysłów.

O nas:
Jako Żywiec Zdrój jesteśmy liderem na polskim rynku wody butelkowej. W naszym portfolio znajdują się wody niegazowane (Żywiec Zdrój Niegazowany, Dobrowianka), gazowane oraz napoje przygotowywane odpowiednio na bazie naturalnej wody mineralnej lub wody źródlanej (Żywiec Zdrój Soczysty, Żywiec Zdrój Ze Smakiem, Żywiec Zdrój gaz z sokiem). W Żywiec Zdrój, podobnie jak w całej grupie spółek Danone, naszym celem jest niesienie zdrowia tak wielu ludziom jak to możliwe.

Oferujemy:
Mamy około 30 benefitów! Niestety wszystkie się tutaj nie zmieszczą więc wymieniliśmy te, którymi zapewne jesteś w pierwszej kolejności zainteresowany, są to, m.in darmowa opieka medyczna, karta multisport, dopłaty z funduszu socjalnego, ubezpieczenia na życie, zniżki dla pracowników plus wiele innych, w tym benefity dla rodziców. Co więcej, dajemy ci realną możliwość rozwoju, budowania swojej kariery i nauki od ekspertów w swoim fachu.

Co dalej:
Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje doświadczenie i kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV. Zaaplikuj przez przycisk „apply”.
Za tę rekrutację odpowiedzialna jest Ewelina Szymańska, nasz Talent Manager. Jeżeli miałbyś jakieś pytania, śmiało skontaktuj się z Eweliną przez LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/ewelina-szymanska

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory