Offers “Basf France”

Expires soon Basf France

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Underground Construction)

  • POLAND
  • Marketing

Job description

Job Field: Marketing & Sales
Location: Polska, 02-305, PL
Company: BASF Polska
Job Type: Standard
Job ID: EUC_EB/DTH-SE

Twoje podstawowe obowiązki:

·  realizowanie planu sprzedaży produktów Underground Construction na terenie
·  Polski (budownictwo podziemne: www.master-builders-solutions.basf.pl/plpl/
·  products/masterroc)
·  pozyskiwanie nowych oraz opieka nad bieżącymi klientami w regionie
·  koordynowanie współpracy klienta z pozostałymi działami BASF w zakresie
·  realizacji dostaw, doradztwa technologicznego
·  sprzedaż produktów z aktualnej oferty, wprowadzanie na rynek nowych produktów
·  oraz znajdowanie i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktów BASF
·  współpraca z uczelniami technicznymi, laboratoriami, jednostkami badawczo –
·  rozwojowymi oraz środowiskami opiniotwórczymi związanymi z branżą budowlaną
·  przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla bieżących i potencjalnych klientów firmy,
·  dla firm działających w branży budowlanej, a także szkoleń wewnętrznych

Nasze oczekiwania:

·  wykształcenie wyższe techniczne, preferowane budowlane lub pokrewne związane
·  z budownictwem podziemnym
·  wiedza specjalistyczna z obszaru budowictwa podziemnego
·  min. 5 lat doswiadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
·  komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
·  prawo jazdy kat. B
·  język angielski komunikatywny w mowie i piśmie

Co oferujemy:

·  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
motywujący system wynagradzania

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory