Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Starszy Specjalista ds Szkoleń

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Starszy Specjalista ds. Szkoleń

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • projektowanie i wdrażanie programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej oraz pracowników biura głównego Aviva
  • badanie potrzeb rozwojowych w organizacji
  • prowadzenie szkoleń dla menedżerów i pracowników (rola trenera)
  • wsparcie merytoryczne kadry menedżerskiej oraz People Business Partnerów w dopasowaniu odpowiednich działań rozwojowych do potrzeb
  • wsparcie innych działań rozwojowych w organizacji, tj. coaching, mentoring
  • współpraca z dostawcami usług z zakresu rozwoju i szkoleń
  • administrowanie platformą LMS
  • regularny kontakt z Grupą Aviva w obszarze rozwoju i szkoleń
  • monitorowanie trendów na rynku w zakresie zarządzania rozwoju i szkoleń

Dla nas ważne są:

  • umiejętność koordynowania oraz wdrażania programów, projektów z zakresu HR
  • samodzielność w realizowaniu zadań i podejmowaniu decyzji
  • wysokie nastawienie na realizację celów
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne na bardzo wysokim poziomie
  • doświadczenie w roli trenera szkoleniowego
  • znajomość narzędzi rozwojowych oraz bieżące aktualizowanie wiedzy w tym zakresie
  • ukończenie programu coachingowego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory