Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Starszy Specjalista ds. Systemów Bezpieczeństwa IT

  • Warszawa, POLAND
  • Marketing

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Wdrażanie dedykowanych systemów bezpieczeństwa IT
  • Wspieranie od strony technicznej zaangażowanych we wdrożenia uczestników projektów
  • Koordynacja projektów związanych z bezpieczeństwem IT w ramach jednostek organizacyjnych, w tym ze strukturami globalnymi Aviva
  • Raportowanie postępów wdrażanych inicjatyw w ramach struktur CISO (lokalnych i globalnych Aviva)
  • Udział w procesie zarządzania zmianą w zakresie projektowania rozwiązań architektury bezpieczeństwa oraz testowania poprawności ich wdrożenia
  • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy poziomu bezpieczeństwa, proponowanie i wdrażanie usprawnień technicznych i organizacyjnych

Dla nas ważne są:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze IT, w tym co najmniej 3 lata pracy na stanowisku związanym z udziałem w projektach wdrożeniowych z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Ugruntowana wiedza techniczna w zakresie szeroko rozumianej technologii bezpieczeństwa IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na cel oraz bardzo dobra organizacja pracy (zdolność do równoległej pracy dla wielu projektów)
  • Komunikatywność oraz łatwość budowania relacji
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code'u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory