Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Specjalista ds. SEO i Content Marketingu

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Terminowe przygotowanie, modyfikacja i realizacja planu publikacji materiałów w zakresie content marketingu
  • Pisanie oraz redagowanie treści zgodnie z wytycznymi SEO/e-commerce
  • Optymalizacja linkowania wewnętrznego w obrębie sekcji contentowej
  • Analizowanie tematów pod kątem wyznaczonych celów
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi w zakresie briefu na przygotowanie treści stron w portalu aviva.pl
  • Optymalizacja kodu strony internetowej pod kątem wytycznych wyszukiwarek
  • Przygotowywanie wytycznych oraz specyfikacji dot. optymalizacji treści, techniczna aktualizacja treści
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w obszarze SEO i content marketingu
  • Współudział przy tworzeniu strategii SEO  dla projektów w obrębie organizacji
  • Rekomendowanie rozwiązań, które przyczynią się do osiągania wysokiego ruchu organicznego
  • Pomoc przy implementacji wypracowanych rozwiązań optymalizacyjnych SEO
  • Wsparcie przy wykonaniu audytów portalu aviva.pl oraz przy tworzeniu cyklicznych raportów
  • Monitorować działania konkurencji pod kątem SEO

Dla nas ważne są:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pisaniu tekstów publikowanych w Internecie z uwzględnieniem fraz kluczowych
  • Znajomość SEO, czyli zasad tworzenie treści pod Google
  • Wiedzę na temat wyszukiwarek internetowych i umiejętność optymalizowania serwisów internetowych
  • Wiedza oraz zainteresowanie tematyką content marketingu
  • Warsztat pracy z narzędziami SEO (Senuto, Ahrefs, Search Console, Google Analytics, ScreamingFrog)
  • Doskonała organizacja pracy
  • Silna orientacja na wyniki
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory