Offers “Aviva”

26 days agoAviva

Specjalista ds. Oceny Ryzyka

  • Warszawa, POLAND
  • Marketing

Job description

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Specjalista ds. Oceny Ryzyka (ubezpieczenia mieszkaniowe)

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

·  Wsparcie przy przygotowywaniu oferty produktowej (OWU, taryfy, inne dokumenty)
·  Ocena ryzyka przyjmowanego do ubezpieczenia
·  Obsługa pośredników (bezpośrednio) w zakresie przygotowywania ofert ubezpieczeniowych oraz zawierania umów ubezpieczeń
·  Udzielanie informacji pośrednikom na temat oferty ubezpieczeń (OWU, taryfy, inne dokumenty)
·  Udział w szkoleniach skierowanych do naszych doradców
·  Współpraca z pozostałymi Zespołami Pionu Ubezpieczeń Indywidualnych i innymi jednostkami Spółki
·  Obsługa zapytań doradców procesowanych przez Biuro Obsługi Klienta

Dla nas ważne są:

·  Doświadczenie w zakresie oceny ryzyka (najlepiej przy produktach ubezpieczeń mieszkań i domów)
·  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
·  Umiejętność przekazywania wiedzy produktowo/underwritingowej
·  Znajomość TIA – będzie mile widziana :)
·  Komunikatywność
·  Skrupulatność oraz zaangażowanie
·  Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

·  Umowa o pracę na zastępstwo
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

·  •Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
·  •Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  •Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  •Zniżki na ubezpieczenia
·  •Program akcji pracowniczych
·  •Dyżury lekarza w biurze
·  •Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
·  •Możliwość pracy zdalnej
·  •Dostęp do platfom e-learningowych
·  •Brak oficjalnego dress code’u
·  •Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
·  •Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym.
Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.