Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé
🎁 1 mois gratuit

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir

Offers “Aviva”

days ago Aviva

Specjalista ds. Aktuarialnych w zespole ASEC Global Actuarial Solutions

  • Warszawa, POLAND

Job description

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Utrzymanie i rozwój modeli wymogu kapitałowego oraz modeli wyceny aktywów finansowych
  • Implementacja nowych funkcjonalności, poprawa dokładności obliczeń, automatyzacja procesów
  • Analiza i weryfikacja metodologii pod kątem zgodności z wymogami Solvency II, z naciskiem na ryzyka rynkowe i wycenę instrumentów finansowych
  • Projektowanie i tworzenie nowych aplikacji
  • Praca w kilkumiesięcznych cyklach projektowych zapewniających różnorodność zadań
  • Merytoryczne wsparcie zespołu w obszarze znajomości ryzyk rynkowych i instrumentów finansowych
  • Sprawdzanie poprawności przygotowywanych danych - zgodnie z wymaganiami FRCF i zaleceniami audytowymi na poszczególnych etapach procesu
  • Przeprowadzanie analiz wyników raportowań aktuarialnych, przygotowywanie uzasadnień i przyczyn ewentualnych różnic
  • Testowanie zmian przed przekazaniem do testów UAT oraz wskazywanie nowych propozycji i możliwości testowania
  • dowanie i programowanie w narzędziach takich jak Excel VBA, R, Python czy Prophet

Dla nas ważne są:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Pozytywne nastawienie do pracy z Klientem
  • około 4 letnie doświadczenie w zakresie analizy i obróbki danych
  • Znajomość VBA, SAS
  • Znajomość Propheta będzie dodatkowym atutem
  • Aktywny udział w egzaminach aktuarialnych
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Sekcje sportowe
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność
  • Możliwości rozwoju dzięki przygotowanej ofercie szkoleń wewnętrznych i wsparciu ponad 30 licencjonowanych aktuariuszy

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.