Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Młodszy Specjalista ds. Produktów Grupowych

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

·  Udział w tworzeniu i utrzymywaniu arkuszy kalkulacyjnych i innych narzędzi oraz prowadzeniu ich dokumentacji
·  Wsparcie w analizie koncepcji nowych rozwiązań produktowych oraz modyfikacji istniejących rozwiązań pod kątem procesów biznesowych
·  Wsparcie przy wdrożeniach produktów
·  Uczestniczenie w badaniach portfela oraz analizowaniu wyników
·  Cykliczne raportowanie wyników sprzedaży i aktywności operacyjnej
·  Udział w pisaniu zapytań do baz danych na potrzeby analiz, badań oraz kontroli

Dla nas ważne są:

·  Wykształcenie wyższe (wymagane kierunki ścisłe)
·  Doświadczenie w pracy na rynku ubezpieczeniowym
·  Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
·  Znajomość programów  Excel i Access
·  Kreatywność i otwartość do podejmowania innowacyjnych rozwiązań
·  Dobra organizacja pracy własnej
·  Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

·  Umowa o pracę
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

·  Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  Zniżki na ubezpieczenia
·  Program akcji pracowniczych
·  Brak oficjalnego dress code’u
·  Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory