Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Kupiec

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Kupiec

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Zarządzanie kategoriami zakupowymi indirect (z wyłączeniem IT i TELCO) przy współpracy z klientem wewnętrznym
  • Przygotowanie i prowadzenie procesów zakupowych (RFI, RFP) w tym m.in. wysyłanie zapytań do potencjalnych dostawców, negocjacje z dostawcą oraz przygotowywanie projektu umów
  • Realizacja uzgodnionej strategii zakupu dla zarządzanych kategorii
  • Inicjowanie, rozwijanie i integrowanie rozwiązań w danej kategorii zakupowej
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i klientami wewnętrznymi

Dla nas ważne są:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu outsourcingu i wymagań KNF
  • Orientacja na rynku dostawców w poszczególnych kategoriach
  • Umiejętność pracy w systemie Ariba oraz znajomość sektora ubezpieczeniowego/bankowego będą twoim dodatkowym atutem
  • Sumienność, etyczność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegłość w wykorzystaniu narzędzie MS Office

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code'u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory