Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży

  • Poznań, POLAND
  • Marketing

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży - Poznań / Warszawa

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Koordynacja akcji wspierających sprzedaż w tym: warsztatów, konkursów sprzedażowych, akcji promocyjnych, eventów, akcji o charakterze CSR, kongresów, spotkań, sales meetings oraz monitoring kosztów inicjatyw, prowadzenie dokumentacji inicjatyw.
  • Kontrola budżetu oraz rozliczanie dokumentów finansowych Departamentu Sprzedaży
  • Nadzór sprzedaży w zakresie wymogów Compliance, w tym min. monitoring, nadzorowanie wykonywania zaleceń pokontrolnych, bieżący kontakt z Obszarem Zapewnienia Zgodności Banku oraz innymi jednostkami Banku.
  • Monitoring ryzyk w zakresie standardu dystrybucji

Dla nas ważne są:

  • Minimum 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom B2)
  • Umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem!
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code'u
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory