Offers “Amazon”

Expires soon Amazon

Amazon operacji wojskowych talent inicjatywa Polska 2019 (tylko wojskowy)

  • Warsaw (Warszawa)
  • Project / Product management

Job description

DESCRIPTION

This Job role is open for applications of transitioning and ex-military personnel only!

We are Amazon; we pioneer.

Since opening our virtual doors 1995, we've been pushing the boundaries of possible further and further.

Our entire business works hard to delight our customers – from the second an order is placed online to the seamless coordination of that order behind the scenes, we strive to stay agile, fluid and intentional. That can be described in one of our core Leadership Principles, which is Bias for Action. This means that our teams band together, roll up their sleeves, and aren't content with just standing still.

Military hiring is a crucial element of our company-wide business plan, for identifying future leaders; we're also enjoying rapid growth in the UK and we need high calibre leaders to join us and push the boundaries of possible. Specifically, we're recruiting military talent for the following role in Amazon Operations:

Area Manager (m/w):

At a grass roots level, Area Managers have some of the most crucial, internally-facing leadership roles in the company. They assume charge of one the major departments within the Fulfillment Center they join, then deliver on targeted KPIs.

To this end, they implement and adapt the experience they've gained in running complex operations environments, such as supply chain, transportation or logistics workplaces. While they achieve this, they combine this action with strong interpersonal and project management skills. Each and every day, they're comfortable making high impact decisions in fast-moving scenarios. Typically these candidates hold a degree and have several years of military leadership experience.

Ta rola pracy dotyczy wyłącznie osób przechodzących na transformację i byłych wojskowych!

Kierownik Obszaru (m/w)

Chcesz zapewnić klientom doskonałą obsługę w stylu Amazon?

Chcesz już dzisiaj tworzyć rozwiązania problemów przyszłości?

W takim razie mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Szukamy kandydatów na stanowisko Area Manager, którzy dołączą do zespołu naszego centrum logistycznego. Nasze centra to serce dynamicznie rozwijającej się globalnej sieci, w ramach której realizujemy działania operacyjne Amazon. Właśnie za ich pośrednictwem zarządzamy naszymi zasobami magazynowymi. To również tam opracowaliśmy najlepsze w branży procesy organizacji pracy. Pracownicy centrum zajmują się przechowywaniem dostaw, kompletowaniem zamówień, pakowaniem i wysyłką, a każdy z nich odgrywa ważną rolę w tworzeniu naszej firmy.

W centrach budujemy przyszłość obsługi klienta. Dążymy do tego, by stać się firmą, która dba o klienta najlepiej na świecie. To Twoja szansa, żeby tworzyć historię razem z nami.

Szczegółowe informacje i zakres obowiązków:

Jako Manager będziesz odpowiadać za jeden z głównych zespołów pracujących w Twoim centrum logistycznym: zespół ds. odbioru, przechowywania, kompletowania, pakowania lub wysyłki. Razem ze współpracownikami będziesz dbać o to, by praca przebiegała płynnie oraz by zespół spełniał, a nawet przekraczał oczekiwania klientów.

Powierzymy Ci opiekę nad zespołem ds. logistyki liczącym od 80 do 120 osób. Będziesz odpowiadać za szkolenie i integrowanie swojego zespołu, a także za inspirowanie jego członków i motywowanie ich do rozwoju. Ponadto będziesz oceniać postępy prac i działania zmierzające do utrzymania wartości kluczowych wskaźników efektywności.

Jednocześnie zadbasz o zmotywowanie, zaangażowanie i dobre wyniki pracowników:
· będziesz odpowiadać za bezpieczeństwo swojego zespołu, promując standardy BHP obowiązujące w Amazon,
· poprowadzisz zespoły działające w trybie wielozadaniowym i stawisz czoła problemom związanym z logistyką,
· zatroszczysz się o utrzymanie wysokich standardów jakości procesów realizowanych w Amazon,
· będziesz odpowiadać za zachowanie zgodności rejestrów magazynowych ze stanem faktycznym,
· będziesz dążyć do doskonalenia i upraszczania procesów,
· staniesz się ekspertem w zakresie szeroko zakrojonych procesów i zadań dotyczących centrum logistycznego,
· będziesz dzielić się najlepszymi praktykami ze swoimi współpracownikami i osobami zatrudnionymi w całej sieci oraz aktywnie działać na rzecz ich upowszechnienia.

Desired profile

BASIC QUALIFICATIONS

· Completed higher studies in the field of logistics, administration or other related field
· Excellent knowledge of Polish and English
· Excellent knowledge of Excel
· Ability to work in a team - when working with others, you must feel in your element
· Experience in working as a manager, including working with large teams - motivating people staying in your surroundings should come naturally to you
· Ability to solve problems and analytical skills - you deal with detailed analysis of complex problems
· Ability to make quick decisions and act firmly in a dynamic environment
· Ready to work in flexible hours and dedicate tasks to the amount of time that will allow them to perform correctly

Podstawowe wymagania:

· Ukończone studia wyższe z zakresu logistyki, administracji lub innej pokrewnej dziedziny
· Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
· Biegła znajomość programu Excel
· Umiejętność pracy w zespole — współpracując z innymi musisz czuć się w swoim żywiole
· Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, wliczając w nie pracę z dużymi zespołami — motywowanie ludzi przebywających w Twoim otoczeniu powinno przychodzić Ci naturalnie
· Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne — doskonale radzisz sobie ze szczegółowym analizowaniem złożonych problemów
· Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania w dynamicznym środowisku
· Gotowość do pracy w elastycznym wymiarze godzin i poświęcenia zadaniom takiej ilości czasu, która umożliwi ich prawidłowe wykonanie

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory