Expires soon Adidas Group

Sprzedawca_FO Piaseczno

  • Warsaw (Warszawa)
  • Marketing

Job description

Country: Poland
Job Function: Sprzedawca

State / Province: Mazowieckie
Position Type: pełen etat

City / Location: Warszawa
Brand: adidas

Relocation: Nie

Somewhere, in one of our workshops right now, the future is taking shape. We are constantly working to redefine the way clothing and footwear transforms the pitch, court or course. This is what drives us: the feeling of discovery and the urge to innovate. When we create a product that makes our hearts beat faster, we know we’re onto something.

If this sounds inspiring, you might be one of us: Someone who loves to create the present, as well as shape the future. There’s a reason adidas has been at the forefront of defining sport for more than 60 years: We never stand still. Everyday, we work to improve everything we create.

At adidas, interesting, amazing and inspiring aren’t just ideas. They are what we do every single day.

Niniejsze ogłoszenie jest aktywne od 01 stycznia do 31 grudnia i jest naszym portalem dla utalentowanych kandydatów do pracy w sklepie wWarszawie na stanowisku Sprzedawca. Jak każdy znakomity zwiadowca, zawsze poszukujemy najlepszych z najlepszych.

Ta oferta pracy nie odnosi się do wolnego etatu. Co to oznacza? Ogłoszenie to służy zbieraniu aplikacji od kandydatów przez cały rok. Nie pozwól, aby Cię to zniechęciło – jak tylko pojawi się wolne stanowisko, to właśnie tutaj szukamy utalentowanych osób spoza naszej firmy.

Co to oznacza dla Ciebie? Prosimy, abyś przeczytał poniższy opis stanowiska pracy, ocenił swoje umiejętności i zdolności wobec wymagań i jeżeli je spełniasz – aplikuj.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w więcej niż jednym sklepie, proszę swobodnie aplikuj kilkukrotnie na oferty pracy na: www.careers.adidas-group.com

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

- Zna i rozumie cele sklepu i pracuje nad ich osiągnięciem lub przekroczeniem przy pomocy zasobów dostępnych w sklepie i poza nim

- Spełnia lub przewyższa oczekiwania klienta i w istotny sposób zwiększa sprzedaż oraz pozytywne postrzeganie marki, wykorzystując właściwe elementy modelu obsługi klienta adidas

- Tworzy więź emocjonalną z każdym klientem, będąc pełnym pasji, entuzjastycznym ambasadorem marki

- Aktywnie zdobywa i wykorzystuje wiedzę na temat produktów z oferty podstawowej i sezonowej w swojej strefie/strefach

- Dba o to, by w sklepie zawsze panował porządek, a towar był właściwie wyeksponowany, zapewniając klientom jak najlepsze warunki do zakupów

- Zawsze przestrzega ustalonych zasad i procedur, zapewniając bezpieczne warunki do pracy i zakupów

- Asystuje przy dostawach towaru i na bieżąco upewnia się, czy cała oferta produktowa jest dostępna dla kupujących, uzupełniając w miarę potrzeby towar

- Obsługuje kasę szybko i skrupulatnie, zawsze przestrzegając procedur bezpieczeństwa

- Minimalizuje ryzyko strat obserwując sytuację w sklepie podczas obsługi klientów

- Współpracę z zespołem opiera na wzajemnym szacunku, wspólnie dążąc do osiągniecia lub przekroczenia wyznaczonych celów

- Kończy wszystkie obowiązkowe programy szkoleniowe i w efektywny sposób przekłada zdobytą wiedzę na umiejętności potrzebne w pracy

- Wyraża potrzebę ciągłego uczenia się i chętnie wykorzystuje wszelkie dostępne możliwości, by zwiększyć wyniki

WYMAGANIA:

- Mile widziane 1 do 2 miesięcy doświadczenia w obsłudze klienta w handlu detalicznym branży modowo-sportowej

- Dobra znajomość języka angielskiego

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory