Offers “Accenture”

Expires soon Accenture

Junior DevOps Analyst

  • POLAND
  • IT development

Zespół Infrastructure Services pomaga klientom przekształcać ich infrastrukturę IT, wykorzystując w tym celu kompleksowe, inteligentne rozwiązania infrastrukturalne, obejmujące chmurę, centra danych, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i zarządzanie usługami. Wspiera cyfrowe strategie naszych klientów, projektując i implementując elastyczne rozwiązania IT oraz opracowując i wdrażając strategie bezpieczeństwa potrzebne do ograniczania ryzyka.

Twoje zadania będą obejmowały:

· Uczestnictwo w całym cyklu życia projektu: od analizy wymagań, wyboru platformy, projektowania architektury technicznej, projektowania aplikacji i rozwoju aż po testowanie i wdrażanie.

· Budowanie rozwiązań w oparciu o portfolio narzędzi DevOps

· Implementację ciągłej integracji i dostarczania oprogramowania.

· Orkiestrację procesów dostarczania i budowania środowisk

· Wykorzystanie chmury obliczeniowej do budowania rozwiązań

· Automatyzację procesów przy użyciu narzędzi orkiestrujących i języków programowania

Desired profile

Qualifications :

Czego od Ciebie oczekujemy?

o Przynajmniej jednego z poniższych punktów, jeśli masz chęć nauki i rozwoju, nauczymy Cię reszty:

o Podstawowej umiejętności z obszaru środowisk do zarządzania kontenerami: Docker, Kubernetes , Red Hat OpenShift .

o Znajomości przynajmniej jednego z narzędzi umożliwiającymi ciągłą integrację i dostarczanie: Jenkins , Bamboo , Azure DevOps (VSTS) lub podobne

o Znajomości produktów firmy Atlassian (Jira, Bamboo, Confluence, BitBucket)

o Doświadczenia w pracy z narzędziami SCM (Git, TFS)

o Podstawowych umiejętności w wykorzystaniu narzędzi służących do zarządzania konfiguracją: Ansible, Puppet, Chef lub podobne.

o Zrozumienia założeń metodyki DevOps

Co możemy Ci zapewnić?

· Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT i największych globalnych projektów dla klientów Fortune 500.

· Możliwość poznania wielu branż - min. bankowości, telekomunikacji, FMCG, retail, energetyki

· S zkolenia i zdobycie kluczowych na rynku certyfikatów

· P ełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold.

When applying please enclose the below statement:

"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by Accenture Sp. z o.o. or any other entity of the Accenture group for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that Accenture Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, 00-121, ul. Sienna 39 or any other entity of Accenture group places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties within the Accenture group pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."

Accenture does not discriminate employment candidates on the basis of race, religion, color, sex, age, disability, national origin, political beliefs, trade union membership, ethnicity, denomination, sexual orientation or any other basis impermissible under Polish law

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory